Kore Adventure 2.0

Zapínanie
suchý zips

• Veľmi pohodlné, ideálne na touring
  • , zakúpené v MotoZem

Produkt som si vybrala preto lebo čižmy sú veľmi kvalitné a hlavne pohodlné. Čaká ma dlhá cesta na motorke tak určite čižmy nesklamú a budem mať pohodu celú cestu. Je v nich teplúčko a aj keď prší tak nohu mám úplne v suchu a teple. Vôbec netlačia a nestláčajú veľmi nohu v členku čo mi predošlé čižmy robili a to nebolo vôbec príjemné. Jazda v nich bola niekedy utrpenie pretože už som len čakala kedy zídem z motorky a vyzujem sa.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Vyborna obuv na moto

Zapínanie
suchý zips

Topánky vyrobené zo syntetickej kože. Vodeodolná a priedušná podšívka. Termo vložka s efektívnym odvodom potu. Pre vyššiu bezpečnosť sú topánky vystužené hrubšie kožou na vnútornej strane lýtka. Vystužená obšívka v úrovni radičky. Prešívané rebrované panely pre väčšiu slobodu pohybu. Nová generácia dvojkomponentné podrážky. Zapínanie topánok pomocou 2 polohovateľných hliníkových praciek. Hmotnosť topánky: +/- 1010 g (uvedená hmotnosť pre veľkosť 42). Hľadáte topánky ideálne do terénu či na štvorkolku? Kore Adventure 2.0 sú perfektnou voľbou!

• Veľmi pohodlné, ideálne na touring

• , zakúpené v inSPORTline.sk